Ters Yüz

Ters Yüz fragman izle FRAGMAN
4 84 4 23
 • Ters Yüz

  Bulutların üzerinde macera dolu bir balon yolculuğundan canavarlarla dolu bir şehre varış. Babası San Francisco’da yeni bir işe başlayınca Orta-Batı’daki hayatından kopmak zorunda kalan Riley de hepimiz gibi duyguları ile hareket eden bir kızdır. Neşe, Korku, Öfke, Tiksinti ve Üzüntü (Gupse Özay)... Bu duygular, Riley’nin zihninin içinde ana merkezde yaşar ve ona günlük hayatında tavsiyeler verirler. Riley ve duyguları San Francisco’da yeni bir hayata alışmak için çabalarken ana merkezde kargaşa baş gösterir. Neşe’nin, Riley’nin en önemli duygusu olmasına ve her şeyi pozitif tutmaya çalışmasına rağmen, diğer duygular yeni bir şehre, eve ve okula uyum sağlama konusunda birbirleriyle çelişir.

  Yönetmen: Pete Docter, Ronnie Del Carmen

  Tür: Animasyon, Komedi, Macera, Çocuk ve Aile

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. ziibii (@ziibii)

  Pixar bu zulümü çocuklara reva gördü ya ben daha bir şey demiyorum. Bir salon dolusu çocuk eğlenmek için geldikleri bir animasyon filminde hıçkıra hıçkıra ağladılar! Yok pixar yok, olmadı bu. Yanlarındaki büyüklere ise iç sıkıntısından başkası düşmedi.

  2
 2. ilker (@ilker)

  @ziibii gerçekten mi? sahne bir an gözümün önüne geldi, ürktüm :) geçmiş olsun.

 3. Arzu (@arzu)

  @ziibii animasyonları büyüklere yapar oldular, adı animasyon olunca çocukları da çekiyor..off içim kıyıldı hayaliyle bile

 4. Oya (@oya)

  Hatta o en acıklı sahnelerden biri çok daha uzun ve can acıtıcıymış ama Pixar bizim bile bir sınırımız var, bu sahneyi kısaltmalıyız diyip azıcık insafa gelmiş.

  1
 5. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  İzlerken gözlerim defalarca dolu dolu oldu açıkçası. Minikler için ağır olabilir diye düşünmedim hiç. Benim için çok yaratıcı kurgulardı, hoşuma gitti, ama eleştirilere bakınca, ımm evet, sanırım bir çocuğun bunu izlemesine gerek yok..

  2
 6. Arzu (@arzu)

  iyice merak ettim filmi, tavsiyene uyup izleyeceğim @mel-ankolik

  1
 7. Sesilpir (@sesilpir)

  @arzu Insan psi-fizyolojisini basit bir dille anlatmislar, eglenceliydi de… biraz eksik vardi ama cocuk egitimini baz aldiklarini dusunerek, ‘olucak o kadar’ dedim. Kesin ikincisi gelir bunun. Ben de tavsiye ediyorum.

  2
 8. Arzu (@arzu)

  @sesilpir tamamdır, bu yıl izleyeceğim ilk film olacak :)

 9. Serenay (@serenay)

  İç/Dış fikrini yaratıcı bulmuş olsam da filmin cinsiyetler üzerine genellemeler yapan tavırlarından hoşlanmadım. Mutsuz etti beni bu film.

  2
 10. Arzu (@arzu)

  Filmin yarısında uyuya kaldım

  1
 11. Tuba Yıldırım (@tuba-yildirim)

  @arzu bir sans daha vermelisin :)

  1
 12. Oya (@oya)

  Filmin en sonunda, kedilerin iç dünyalarını gösteren o bir kaç saniyeyi çok sevdim ama filmin genelinden etkilenmedim. Hedef kitlesini geniş tutmaya çalıştığı için sadelikle yavanlık arasında kalmış gibi geldi bana.

  4
 13. Arzu (@arzu)

  Yılın en iyisi seçilen filmlere karşı fikrim bu kez de değişmedi,en iyiler benlik olmuyor.Rahatsız etti bu film beni, çok yönüyle.

  1
 14. Arzu (@arzu)

  biz de taşınmıştık, çok ağlayıp kendimi yerlere atmıştım da, babam “alışmaya çalış.bu yaptığın ancak filmlerde olur, çocuk ağlar aile geri döner” demişti :)

  2
 15. Esra (@esra)

  neşe ne bencil bi kız ! istediği uğurda her yol mübahçılardan , ıyk !

  1
 16. Sesilpir (@sesilpir)

  Aaaa? @arzu (ilk yorumuna cevap). :)

  1
 17. Sesilpir (@sesilpir)

  …ama bir yerde huznun ve kizginligin degerini anliyor, bu da bir sey? @nukleerbasliklikiz

  3
 18. Arzu (@arzu)

  Valla sevemedim ben @sesilpir :) önyargısız da başladım halbu ki

 19. Esra (@esra)

  Kaç hayali arkadaşı öldürdü ama @sesilpir , savaş filmi gibiydi :))

 20. Sesilpir (@sesilpir)

  Aaa, ben hic hatirlamiyorum, kacirmisim o zaman. :) @esra

  1
 21. bugrayazar (@bugrayazar)

  bence pixar’ın en iyi filmlerinden biri. izlenirmi? evet.

  1
 22. sbl_knc (@sbl_knc)

  kesinlikle izlenir. üstteki yorumları okumadan çok önce 2 kez izlemiştim ve 2 sinde de çok eğlenmiştim. olumsuz yorumlara bakıp da izlemekten vazgeçenlere kesinlikle bir şans vermelerini öneririm