Vendetta’nın V’si

Vendetta’nın V’si fragman izle FRAGMAN
4 210 12
 • Vendetta’nın V’si

  Büyük Britanya faşist bir devlet haline gelmiştir. Şimdi sadece “V” (Hugo Weaving- The Matrix trilogy) olarak tanınan kim olduğu belli olmayan bir özgürlük savaşçısı, totaliter rejimi kabul edenleri yok etmek için şiddet dolu bir gerilla savaşı başlatmıştır. İngiltere’yi baskıcı ideolojik zincirlerden özgür kılma arayışındaki “V,” görünüşte imkânsız bir işi yerine getirmek için giriştiği destansı bir macerada kendisiyle çalışması için genç bir kadını (Natalie Portman - Star Wars: I-III Bölümler) gizli polisten kurtarır. Film, Alan Moore’un yazdığı ve David Lloyd’un resimlendirdiği DC Comics/Vertigo çizgi romandan uyarlanmıştır.

  Yönetmen: James McTeigue

  Tür: Aksiyon ve Macera, Gerilim

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Mert Boyundur (@mert-boyundur)

  Hugo Weaving’in Matrix’teki Agent Smith’ten sonra en akılda kalan rolü. Ve adam filmin neredeyse tamamında maskeli :)

  1
 2. Volkan (@volkan-gonen)

  Gelmiş geçmiş en iyi sistem eleştirisi filmlerinden biri.

  8
 3. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Abartılmış film. İlk gençlik çağlarının sert esen yelleri gibi “sistem eleştirisi” adı altında sistemin yeniden üretimi.

  2
 4. Arzu (@arzu)

  Berbat hissettiğim bu pazar hapsinde iyi hissettirebilecek güçte bir filmdi (geç kalmış izleyişimle, taksimde satılan maskeler henüz anlamına kavuştu :)

  3
 5. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Defalarca izledim bu filmi, sanki her seferinde başka bir şeyi daha algılıyor gibi hissettim. Bir Fight Club değil gözümde, ama en sevdiklerim arasında. V karakteri kurşun işlemez düşünceleri ama aşka yenik kırılganlığı ile ne kadar da çekicidir…

  4
 6. Olcey Vuruci (@olcey-vuruci)

  Dans ediIemeden yapıIan devrim yapıImaya değer değiIdir.

  4
 7. Mustafa Oğuz (@mustafa-oguz)

  “Fikirlere kurşun işlemez” sözünün literatüre eklendiği film.

  4
 8. Mustafa Oğuz (@mustafa-oguz)

  Ayrıca mantıksal olarak incelendiğinde:Doğru önermedir. çünkü; kurşun sadece öldürülebilir şeyleri katledebilir, yok edebilir oysa, fikirler, savunucularının aksine ölümsüzdürler.

  5
 9. Mustafa Oğuz (@mustafa-oguz)

  Fikirlerin yılmaz savunucuları bir kurşuna, bombaya, suikaste, kısaca herhangi bir “kahpece” saldırıya kurban gitse de, fikirleri ondan sonra da yaşayacaktır.

  6
 10. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Bu filmi izlemeyen ayıp eder zaten

  4
 11. İnci (@inci-ozturk)

  Bugünlerde daha fazla hatırıma gelen film.. Defalarca izleyebilirim.. Keşke gerçek olsa..

  1
 12. İnci (@inci-ozturk)

  Bunu yazarken çekiniyorum biraz ama yazmadan da edemeyeceğim.. Mutfak sahnesindeki tostu denedim filmi ilk izlediğimde.. Mükemmel bir kahvaltıydı..

  1