Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı

6 48 6 8
 • Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı

  Fantezi dünyasında sessiz sedasız bir hayat süren, tirajı yüksek "Life!" dergisinin fotoğraf arşivinde çalışmakta olan Walter, kendini hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur. Yeni iş arkadaşı Cheryl'la masumca flört etmeye başlamasının sonrasında hayatı, hayalindeki sevgilinin gerçeğe dönüşmesiyle değişir. Cheryl, onun uzun süredir düşlediği aşkın vücut bulduğu insandır. Ancak Walter, büyüsünün bozulacağını düşündüğünden hislerini Cheryl'a açıklamakta tereddüt etmektedir. Bir yandan da derginin artık yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirecektir. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayısında çıkması planlanan önemli bir fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter'ı ve Cheryl'ı akıl almaz olaylar ve sürpriz gelişmeler beklemektedir.

  Yönetmen: Ben Stiller

  Tür: Komedi

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. semih bey (@semih)

  beklemedigim kadar iyiydi bu film.

  2
 2. Erdem (@erdem-gunay)

  Bazı filmleri kendi içinizde bir karşılığı olduğu için seversiniz. Filmin hikayesinde küçük bir detay yaşamınızdaki düşünce ve tavrı doğrular ya da size yol gösterir. Hayatı 9-18 mesaimizi bitirip emekli olunca mı yaşamaya başlayacağız?

  4
 3. Arzu (@arzu)

  Film müzikleri çok iyi, bir numaram tabi ki David Bowie’nin ünlü olmasını sağlayan Space Oddity.. Fantastik bir film , çok sıkıcı ofislerimizden serin sulara atlamak gibi , kesinlikle çok eğlenceli !

  3
 4. Serenay (@serenay)

  @arzu ve @erdem-gunay Sayenizde bu akşam izleyeceğim filmi buldum teşekkurler!

  2
 5. Serenay (@serenay)

  Çok ama çok eğlenceli ve de anlamlı bi filmdi :)

  2
 6. Ali Öz (@ali-oz)

  züper…

  1
 7. metover (@metover)

  Roberto Benigni! Ben Stiller aklıma bu sevmediğim İtalyan’ı getirir hep, nedense. Komik olmaya çalışan ya da öyle olduğunu sananları sevmiyorum sanırım. Bu bir kusurdur belki…ama bu kusurumla yaşayabilirim.

  1
 8. İnci (@inci-ozturk)

  Hayatımın filmi desem yeridir.. Neden bilmiyorum.. Ben Stiller hayranı olduğum için olabilir.. Soundtracklar süper..🎶

  1