Yalanın İcadı

Yalanın İcadı fragman izle FRAGMAN
1 15 5
 • Yalanın İcadı

  Rıcky Gervais ve Matthew Robinson'un yazıp, yönettıği müthış eğlenceli bir komedi. Onların yaşadığı dünyada, yalan henüz bilinen bir şey değildir. Herkes, hatta politikacılar ve reklamcılar bile gerçeği (yalnızca gerçeği) söylerler.. Sonra bir gün Mark (Gervais) adlı bir adam, yalanı keşfeder ve dürüst olmamanın faydalarının olabileceğini de anlar. Her kelimenin tamamen doğru kabul edildiği bir dünyada, Mark söylediği yalanlarla şan, şöhret ve servet edinir. Ancak insanlar onun sözlerini, kutsal söz saymaya başladığında işler de çığırından çıkmaya başlar. Tüm dünya artık onun ağzından çıkan sözlerin etrafında dönmektedir, ancak gene de sevdiği kadının kalbini kazanmak için çabalamazı gerekecektir.

  Yönetmen: Ricky Gervais, Matthew Robinson

  Tür: Komedi

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  @nerares Bugün ‘Monty Python’s Life of Brian’ dan sonra bunu izledim, üstüste çok iyi gitti. Başarılı ve sorgulatan keyifli bir senaryosu var, bol ünlü oyuncu kadrosuyla.. Ne kadarımız gerçek, ne kadarımız kurmaca.. iyi vakit için sağlam bir seçenek.

  4
  • Norman Bates (@nerares)

   @arzu Konu ilgi çekici, umarım güzel de işlenmiştir. Ekledim listeme.

   1
  • Arzu (@arzu)

   @nerares insanın film boyunca kendisine tekrar etmesi gerekiyor, Mark hariç kimse yalanın ne olduğunu bilmiyor. Bence kesin seversiniz.

   1
 2. İnci (@inci-ozturk)

  Eddie Murphy’ nin ‘Kelimeler Yetmez’ ini anımsattı konusu.. İzlemeli..

  1
 3. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  jim carrey nin de yes man filmini öneririm izlemeyen varsa

  2