Ye Dua Et Sev

 • Ye Dua Et Sev

  Liz Gilbert (Julia Roberts), modern bir kadındır ve Ye Dua Et Sev'da kendi iç benliğini keşfetmek ve onunla tekrar bağlanmak için dünyayı dolaşmaktadır. Boşanmadan sonra bir yol ayrımındadır. İşinden bir yıl süreyle ayrılır ve hiç alışık olmadığı halde rahat alanından çıkar ve hayatını değiştirmek için her şeyi riske atar. Harikulade ve egzotik yolculuğunda, beslenmenin en basit hazzını İtalya'da yemek yiyerek, duanın gücünü Hindistan'da ve son olarak beklenmedik şekilde iç huzuru ve dengeli aşkı Bali'de deneyimler. İlham veren gerçek bir hikayeye dayanan Ye Dua Et Sev, gidip dünyayı görmenizin sadece bir yolu olmadığını gösteriyor.

  Yönetmen: Ryan Murphy

  Tür: Dram

5 1 4
Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Görsel öğeler çok güzel kullanılmış, evet güzel diyaloglar da var ama bende iz bırakan bir film olamadı maalesef. Hayata dair basit, sıcak, güzel tespitleri var. Müzikleri de güzel, Javier Bardem de güzel, ama hepsi bu…

  3
 2. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Ha bu filme seyredilir oyu verdim, seyredilir de, ama boş vaktiniz var, çoook da sıkılıyorsanız, daha az sıkılacak, hafif keyiflendirecek bir şeyler izleyeyeyim, biraz da gözüm şenlensin derseniz izleyin efenim :)

  5
 3. Murat Kavukcu (@murat-kavukcu)

  Gülümsemesi bulaşıcı kadın; Julia Roberts’ın mükemmel oyunculuğuyla karşınızdaaa Elizabeth Gilbert. Mutlaka izleyin :-)

  3
 4. Arzu (@arzu)

  Eğlenceli bir pazar sineması. Güzel İtalya sokakları, öğrenme isteği uyandıran İtalyanca, bir kaç iyi tesbit ama bütünlüğünde kopukluklar hissettiren bir film. Akıp gitmiyor, ama boş vakitte izlenebilir.