Zincirsiz

3 126 2 10
 • Zincirsiz

  Django, özgürlüğüne kavuşmuş eski bir köledir ve Alman ödül avcısının himayesi altında deli fişek bir ödül avcısına dönüşmüştür. Bu ikili, para kazanmak için birkaç kötü adamı hakladıktan sonra Django'nun köle olan karısının peşine düştüler. Amaçları, çiftlik sahibi olan şeytani sahibinden onu kurtarmaktı.

  Yönetmen: Quentin Tarantino

  Tür: Dram

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Filmi izlemedim , geçen gün müziklerinden yola çıkıp keşfettim. Film, müziği kadar sağlam mı görelim bakalım !

  1
 2. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Hala izlemedim deme @arzu. Mükemmel bir Tarantino daha… Defalarca izlesem, bir kez daha izleyebilirim, o derece yani :) Hem Christoph Waltz da var… Zaten kadro gayet iyi :)

  7
 3. Arzu (@arzu)

  Hala izlemedim @mel-ankolik , nasıl unutmuşum o müziklerden sonra. İyi hatırlattın , beğenmiş olman da şüphe bırakmadı, izleyeceğim !

  2
 4. Arzu (@arzu)

  Ve izledim. Çok etkileyici bir film, hatta bi ara bize bi Django lazım hissine de kapıldım, sonra kendime geldim, ne farkımız kalır diğerlerinden.

  3
 5. Arzu (@arzu)

  Don Johnson’u filmde görmek büyük sürprizdi.Sakal yaş maş değiştirmiş, emin olamadım baktım, oyuncu kadrosunda adı geçiyor.

  1
 6. Melis (@melis)

  Ben bu filme en az 3 kez baslayip devamini getiremedim. Ters zamana mi geliyor yoksa beni bir yerde kayip mi ediyor bilemiyorum.

  1
 7. Arzu (@arzu)

  @melis filmdeki şiddet belki de seni öteletiyordur, Dr. Schultz için izleyebilirsin bu filmi, filmin başrolünü Django’dan aldım ona verdim ben..

  3
 8. aspia (@ahmet-ayse-sen)

  tarantino her filmi ayrı bir izlenilesi..ama bu başka :)

  4
 9. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Müziğin ve filmin uyumu demek Tarantino filmi demek muhteşem film leo nun da hakkını vermek lazım bu filmde eli gerçek kesiliyor ve oynamaya devam ediyor

  6